Čtvrtek, 23 listopadu 2023 / Téma Aktuality, Nepřehlédněte, PVU
Na nástroji Portál pro vhodné uveřejnění došlo ke zrušení funkcionality Elektronický podpis. Uživatelé portálu, kteří funcki využívají, však nemusí mít strach. Podívejte se na celý článek.
Středa, 22 listopadu 2023 / Téma Aktuality, E-ZAK info, EZAK, Nepřehlédněte
Ani v závěru roku nepolevujeme ve vývoji našich nástrojů. Naopak. Podzimní verze elektronického nástroje E-ZAK právě vychází. Uživatelé se opět mohou těšit na nové funkce, které usnadní a zefektivní jejich práci.
Čtvrtek, 09 listopadu 2023 / Téma Aktuality, E-ZAK info, Elektronizace, EZAK, Nepřehlédněte
Uživatelé nástroje E-ZAK mohou využívat mnoho praktických modulů, které jim výrazně zjednoduší práci se zakázkami i nákupy. Patří mezi ně i nové eKatology, které zadavatelům dokáží zajistit efektivní a výhodný nákup většího množství běžných komodit.
Přinášíme důležitou zprávu pro všechny zadavatele. Termín spuštění nového Věstníku veřejných zakázek byl odložen na začátek roku 2024. Říjnová odstávka Věstníku je tímto zrušena. Podívejte se na podrobnější informace.
Čtvrtek, 07 září 2023 / Téma Aktuality, E-ZAK info, EZAK, Nepřehlédněte
Po novele ZZVZ, která bývá často označovaná jako technická, došlo ze strany zadavatelů k výraznému zvýšení zájmu o využití dynamických nákupních systémů v jejich nástrojích E-ZAK. A nová verze nástroje přináší praktické novinky právě v oblasti dynamických nákupních systémů.
Pátek, 01 září 2023 / Téma Aktuality, EZAK, Nepřehlédněte
Mít naprostý přehled o probíhajících, plánovaných i ukončených řízeních v rámci organizace rozhodně není tak snadné, jak se může na první pohled zdát. Pracovníci organizací se tak čím dál častěji poohlíží po systému, který by jim v této oblasti zefektivnil práci a ušetřil čas. Proč zvolit Manažer veřejných zakázek?
Kromě široké nabídky online školení na téma veřejné zakázky a další zákony pro vás pravidelně otevíráme také prezenční workshopy. Nyní rozšiřujeme místa konání oblíbených praktických kurzů E-ZAK.
Úterý, 22 srpna 2023 / Téma Aktuality, EZAK, Nepřehlédněte, PVU
Je nám velkým potěšením pozvat vás na podzimní konferenci QCM. Ta tentokrát ponese název Velká věstníková revoluce. A jak již název akce napovídá, stěžejním tématem bude zejména zbrusu nový Věstník veřejných zakázek. Ale prostor dostanou i další produkty z dílny QCM.
Věstník veřejných zakázek slouží k uveřejňování základních informací o veřejných zakázkách prostřednictvím elektronických formulářů. V tomto příspěvku se blíže podíváme na to, z čeho vychází legislativní základ nového Věstníku.
Realizace kompletně nového Věstníku veřejných zakázek je v procesu. My se na jeho přípravě opět podílíme a v následujících týdnech vás budeme pravidelně informovat o tom, jak jsme daleko, a jaké změny nový Věstník přinese.
TOP